Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україні створять центри креативної економіки: що це дасть регіонам

В Україні створять центри креативної економіки: що це дасть регіонам

Кабінет міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки. Проект постанови, розроблений Мінрегіоном, був прийнято 17 березня на засіданні уряду.

«Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки реалізується мета« Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів », в рамках якої передбачається поширення практики освіти центрів розвитку креативної економіки в містах різного масштабу і з різними соціально-економічними умовами. Створення центрів креативної економіки дозволить підвищити інвестиційну привабливість регіону і сприятиме розвитку бізнесу в креативному секторі економіки », – зазначив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Як повідомляється на сайті Кабміну, мета запуску центрів:

стимулювати підвищення економічної активності в регіонах;

культивувати smart-підприємництво;

сприяти зниженню безробіття та еміграції молоді.

Планується, що такі центри будуть включати створення лабораторій, IT-шкіл, мікропроізводство, креативні простору для навчання і коворкінгу. На створення центрів в держбюджеті на 2021 рік передбачено понад 110 млн грн. Кошти будуть спрямовані, зокрема на будівництво (нове, реконструкція або капітальний ремонт) будівель, в яких будуть створюватися центри креативної економіки, а також на виготовлення проектної документації.

Пропозиції щодо переліків проектів будуть формуватися місцевими держадміністраціями, виконавчими органами місцевих рад і подаватися на затвердження Мінрегіону.

Серед основних умов надання фінансування – відповідність проекту по створенню центрів пріоритетам, визначених у програмних і стратегічних документах розвитку територій та наявність фінансово-економічного обґрунтування здатності довгострокового функціонування центру. Крім того, проекти повинні відповідати принципам безбар’єрності, а термін їх реалізації не повинен перевищувати 2 роки, зазначає прес-служба КМУ.

Сайт «ТВ7+»

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.