Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україні карантин продовжили ще на кілька місяців

В Україні карантин продовжили ще на кілька місяців

Усі області країни поки залишатимуться у «зеленій» зоні.

11 серпня, уряд знову продовжив дію карантину. Цього разу — до 1 жовтня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив таке рішення небезпекою можливого зростання захворюваності на коронавірус.

«Поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але, на жаль, фахівці починають фіксувати негативні тенденції щодо зростання госпіталізації важких хворих, — розповідає Денис Шмигаль на засіданні Кабміну. — Тому сьогодні уряд продовжує режим надзвичайної ситуації та адаптивний карантин до 1 жовтня».

Пізніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у фейсбуці додав, що в Україні помітні тенденції до зростання кількості нових випадків інфікування коронавірусом. Найперше йдеться про Одеську, Донецьку, Запорізьку й Херсонську області.

«Навантаження на систему охорони здоров’я наразі є контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на 13 відсотків, ліжка з «киснем» — на дев’ять відсотків, апарати ШВЛ — на три відсотки. Тому в країні продовжує залишатись у зелений рівень епідемічної небезпеки», — зазначив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, 17 червня Кабмін встановив в Україні «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки. Тоді ж урядовці продовжили дію карантину до кінця літа — 31 серпня.

Пізніше урядовці запровадили деякі зміни до дії карантину. Наприклад, якщо область переведуть у «жовту», «помаранчеву» або «червону» зони, на її території буде заборонено відвідувати заклади освіти, у яких понад 20 відсотків працівників не мають щеплення від коронавірусу. Проходження ними вакцинації має підтверджувати відповідний документ. Тобто така школа чи університет мають піти на дистанційну форму навчання, поки щеплення не отримає достатня кількість педагогів.

Сайт "Є"

137
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.