Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Теліжинцях відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку

В Теліжинцях відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку

В Теліжинцях відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку

Під час традиційного свята Першого Дзвоника на стіні Теліжинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку.

Володимир Дорошук – випускник Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ст. — загинув 16 березня 1985 року під час виконання військового обов'язку на землі Афганістану. Встановлення меморіальної дошки відбулося в рамках реалізації проекту Ізяславської районної громадської організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) із увіковічення пам'яті загиблих побратимів. На даний час за ініціативи та коштом організації відкрито меморіальні дошки загиблим уродженцям Ізяславського району в місті Ізяслав та селах Ліщана і Тернавка.

На меморіальний захід до Теліжинець завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Тележинський із групою активістів організації, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, Теліжинецький сільський голова Наталія Личик, учнівський та педагогічний колектив Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів, жителі села.

Після відкриття меморіальної дошки її освятив настоятель місцевого храму отець Віталій Олійник.

Звертаючись до учасників заходу, голова районної організації учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Тележинський подякував громаді Теліжинець за можливість вшанувати пам'ять загиблого земляка. Також Василь Іванович вручив відзнаку «Волонтер Ізяславщини» групі учнів Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Крім того він вручив відзнаку громадської організації ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) жителю села Теліжинці Володимиру Притолюку.

Перед присутніми виступила однокласниця Володимира ДорошукаНадія Антонюк.

Присутні вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста хвилиною мовчання та поклали до меморіальної дошки квіти.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.