Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​В селі Михля відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні проведення ООС земляку

​В селі Михля відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні проведення ООС земляку

11 січня на приміщенні Михлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Михля Лютарського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади відкрили меморіальну дошку на честь військовослужбовця, учасника ООС, Богдана Шацького.

Участь у заході взяли родина загиблого, близькі, друзі, бойові побратими загиблого, представники колективу школи, громадськість села. Також у меморіальному заході взяли участь: голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, староста Лютарського старостинського округу Інна Романюк, голова Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимир Павлюк, голова Ізяславської організації ветеранів Організації ветеранів України Лідія Загоруй.

Традиційно захід відкрили виконанням Державного Гімну України.

На меморіальному заході, який припав на 26-ту річницю від дня народження Богдана Шацького, перед присутніми на заході виступили Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, бойовий побратим загиблого Богдана Шацького старший лейтенант Михайло Файер, голова Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимир Павлюк. Вони висловили щирі слова скорботи мамі та рідним загиблого Героя. Виступаючі також наголосили, що сьогодні українці беруть участь у неоголошеній війні на сході нашої держави, яка забрала не одне життя воїнів. Вони, не вагаючись, стали на захист рідної Батьківщини. Серед них дванадцять представників Ізяславського краю, наших земляків, кращих синів України віддали життя за рідну землю. Всі вони – молоді юнаки та чоловіки, які могли б стати в нагоді державі, розвиваючи аграрну, соціальну, культурно-мистецьку чи іншу галузь. Та так склалось на їхній долі – навіки закарбувати своє ім’я і свій подвиг в історії українського суспільства. Богдан Шацький завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів. Героїзм його вчитиме майбутні підростаючі покоління таким звичним, але часом надскладним людським якостям, як гідність, повага, любов, вірність. Світла пам'ять про Героя назавжди залишиться з нами. Також неодноразово виступаючі зазначали: «Ми всі в неоціненному боргу перед нашими захисниками. Увіковічнення пам’яті про Героїв — наш першочерговий обов’язок».

Від імені родини загиблого Богдана слова подяки за збереження пам’яті про нього висловив Петро Богдан.

Право відкрити меморіальну дошку було надано голові Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимиру Павлюку.

Пам'ять про бійця, який віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

Настоятель місцевого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці митрофорний протоієрей отець Михайло Кучерук спільно із представниками духовенства Ізяславського благочинняШепетівської єпархії УПЦ помолились за упокій душі загиблого героя таосвятив меморіальну дошку.

Меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок Богдана Шацького, а пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях людей.

По закінченню меморіального заходу родина, духовенство, представники влади відвідали могилу Героя на сільському кладовищі села Михля та поклали квіти.

Сектор РДА

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.