Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В РС ГУ ДСНС відбулися святкові збори з нагоди 21-ої річниці Конституції України

В  РС ГУ ДСНС відбулися святкові збори з нагоди 21-ої річниці Конституції України

В Ізяславському РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області відбулися святкові збори з нагоди 21-ої річниці Конституції України (ФОТО)

27 червня в приміщенні Ізяславської державної пожежної частини відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. У заході взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, начальник Ізяславського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Віктор Матвійчук, службовці частини та працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області.

Начальник Ізяславського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області Віктор Матвійчук зробив коротку доповідь про історію конституційного процесу в новітній історії України. Доповідач висвітлив конституційний процес в Україні, зупинився та дав характеристику його найважливішим складовим. Значна увага була приділена історичній події 28 червня 1996 року, адже саме тоді Верховна Рада прийняла Основний Закон нашої країни — Конституцію України. Також увагу присутніх було привернуто до найновіших конституційних змін.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, звертаючись до учасників зібрання, передав щирі вітання з нагоди Дня Конституції України, від голови районної державної адміністрації, депутата обласної ради Бориса Яцкова. Також Павло Павлович наголосив, що
хоча Головний Закон України ще молодий, своїм корінням сягає 1710 року, коли була затверджена гетьманом Війська Запорозького Пилипом Орликом пакти і Конституції прав і вольностей війська запорозького.

З нагоди Дня конституції України за сумлінне виконання службових обов'язків групі рятувальників району Павло Ковальчук вручив Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.