Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ріпках організували драйвові розваги для дітвори

В Ріпках організували драйвові розваги для дітвори

В Ріпках організували драйвові розваги для дітвори

Пора літніх канікул підходить свого кінця. Зовсім скоро батьків та дітей чекає перший місяць осені, школа і всі її турботи.

Щоб не було так сумно прощатись із літніми канікулами, мешканці Ріпківської сільської ради потурбувалися організувати програму цікавих і творчих розваг для своєї непосидючої дітвори.

До села завітав батутний парк. Для сільської місцевості — це неймовірна подія. Виявляється, для активного відпочинку на літніх канікулах не обов'язково їхати з рідного села, а достатньо запросити до себе в гості розважальний парк.

«У дітвори не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. А що дитині потрібно для щастя – розваги без обмежень та дітвора, з якою можна побігати. Розважальні атракціони — хороша можливість відірватися від повсякденності та весело провести час» -поділилися враженнями батьки-організатори.

Ще не встиг відкритись для прийняття відвідувачів драйвовий об´єкт, як збіглося усе село та миттєво вишукувалась величезна черга бажаючих різного віку — від малечі до підлітка. Ця унікальна розвага не залишила байдужими ані дітей, ані дорослих.

Майже цілий день без перерви на драйвовому атракціоні тривав дитячий радісний сплеск емоцій. Адже рухливі ігри та спілкування з друзями приносить дітям справжнє задоволення, дозволяє відволікти їх від комп'ютерів та телевізорів і хоча б у такий спосіб долучити до здорового способу життя.

Неймовірною радістю ділились діти, які відвідали атракціони, адже більшість із них вперше в житті можуть пострибати на такій величезній батутній гірці.

Парк працював до «останнього клієнта». Неохоче полишали виснажені від насиченого дозвілля діти, проте незабутні враження від розважального об´єкту ще надовго залишаться в їхній пам'яті.

За матеріалами Ріпківської сільської ради

42
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.