Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В районному будинку культури відбувся культурно-мистецький проект «Пісні обпалені війною»

В районному будинку культури відбувся культурно-мистецький проект «Пісні обпалені війною»

В Ізяславському районному будинку культури відбувся культурно-мистецький проект «Пісні обпалені війною» ФОТО

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості та безмежної гордості за наш народ. Водночас наповнює гіркий сум, знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу.

8 травня, у День пам'яті та примирення, в Ізяславському районному будинку культури, відбувся районний культурно-мистецький проект «Пісні обпалені війною» присвячений Дню пам'яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Європі.

Щоб вшанувати священну пам'ять мільйонів загиблих на фронтах Другої світової, тих, хто помер від ран, тих, чиє життя обірвалося в партизанських загонах та загонах руху Опору, тих хто загинув від нацистської кулі у рідній хаті, тих, кого у могилу звела непосильна праця у неволі, до концертної зали Ізяславського районного будинку культури завітали: учасники Другої світової війни, що проживають в Ізяславському районі, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, народний депутат України Андрій Шинькович, жителі міста Ізяслав та Ізяславського району, представники трудових колективів міста, громадських організацій.


Відкрили захід перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. У своєму вітальному слові керівники району та міста зазначили, що у цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, солдатським вдовам, дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки та уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

До присутніх на заході також звернувся народний депутат України Андрій Шинькович. Зокрема Андрій Васильович зазначив: «Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність Вам ветерани за Ваш безсмертний ратний подвиг у найжорстокішій війні, яку не знало людство».

Учасників культурно-мистецького проекту «Пісні обпалені війною» із Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Європі привітали Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук та голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй. Голова районної громадської організації воїнів учасників АТО Володимир Павлюк під час свого вітального слова від імені сучасників захисників суверенітету та територіальної цілісності України передав ветеранам Другої світової війни запашний український коровай.

Від імені районної ветеранської організації учасникам бойових дій Другої світової війни, які були присутні на заході було вручено відзнаки організації «Учасники бойових дій» та подарунки від народного депутата України Андрія Шиньковича.

В ході святкового проекту на сцені Ізяславського районного будинку культури виступили: зразковий ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Зоряна Кузема), народний аматорський хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури (керівник Антоніна Лукаревська), Марія Яковишина та хореографічний ансамбль Ізяславської загальноосвітньої школи №1, хор «Світанок» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Оксана Станійчук), фольклорний колектив села Ріпки (керівник Наталія Янюк), Дарина Петрученко, Юлія Колосінська, вокальний ансамбль «Контраст» Ізяславської дитячої школи мистецтв, зразковий ансамбль сучасного танцю «Оксамит» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Лідія Федорчук), Світлана Захарчук, Вікторія Кравець, вокальний ансамбль Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», зразковий ансамбль бального танцю «Плеяда» (керівник Руслан Кузема), Антоніна Яремчук, народний ансамбль духової музики Ізяславського районного будинку культури «Музики Надгориння», Олександр Ящук, Юрій Шагун, Микола Коваль.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

125
RSS
Гость
14:59
пробачте, але Ви вже вкотре робите помилку в моєму прізвищі зверніть будь ласка увагу-хор ДШМ, ансамбль ДШМ керівник Оксана СтаніЙчук
Коментар видалено
08:02
Вибачте!
Помилку вже виправили!
Дякуємо що звернули увагу!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.