Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В районі відзначили День рятівника

В районі відзначили День рятівника

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року № 830, враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Державної служби України з надзвичайних ситуацій встановлено відзначати в Україні щороку 17 вересня День рятівника.

З нагоди професійного свята рятувальників району та ветеранів галузі 15 вересня в приміщення Ізяславського районного сектору ДСН України в Хмельницькій області та 13 ДПРЧ завітали привітати голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук.

Відкриваючи урочисте зібрання, начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук підвів короткий підсумок роботи працівників сектору та частину за рік, що минув.

Представники влади району та міста висловили щиру подяку рятівникам району за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди і побажали щастя, здоров'я, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій вахті.

Зокрема, голова районної державної адміністрації Борис Яцков сказав: «Оберігати державу та її громадян від пожежі і надзвичайних ситуацій завжди було шляхетною справою».

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника – групі працівників підрозділу було вручено відзнаки районної державної адміністрації, районної ради та Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами Ізяславського РС ДСНС України в Хмельницькій області
92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.