Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​В райдержадміністрації відбуласьщотижнева нарада

​В райдержадміністрації відбуласьщотижнева нарада

Заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів 18 січня щотижневу оперативну нараду за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади, Ізяславського міського голови Сергія Шлегеля.

На початку наради Павло Павлович поінформував присутніх про те, що Петра Конончука призначено тимчасово виконуючим обов’язки начальника відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м.Ізяслав.

Першими на нараді були розглянуті питання, що стосуються стану захворюваності на коронавірусну інфекцію, викликану COVID-19на території Ізяславщини. Про це присутніх поінформували головний лікар КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Олександр Агапій тазаступник головного лікаря КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» СергійГлеба.

Про подіїза тиждень, що минув, та про плани на новий тиждень доповіли тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м.Ізяслав Петро Конончукта начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Артем Шашок.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Лариса Сологуб доповіла про роботу з організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти краю.

Про забезпечення безперервності надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко, директор Ізяславського центру соціальних служб Світлана Косовська.

У ході наради було звернуто увагу на забезпечення дотримання правил безпеки під час купання на свято Водохрещі відповідними службами Ізяславщини.

Також на нараді було визначено основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.