Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​В райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

​В райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

Заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів 21 грудня щотижневу оперативну нараду за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади.

Традиційно нараду розпочали із заслуховування інформації щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію, викликану COVID-19 в району. Із даного питання присутніх поінформували заступник головного лікаря КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Світлана Кущук, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» СергійЛітвінчук, начальник Ізяславського районного лабораторного відділення Шепетівського міжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Інна Дишкант.Окрім цього Світлана Кущукдоповіла, що нове медичне обладнання, придбаного на минулому тижні, використовується за призначенням. Також вона повідомила, що найближчим часом для закладу будуть придбані ще два кисневі концентратори.

Також інформацію за підсумками своєї роботи за тиждень, що минув, та про плани на новий тиждень доповілиначальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Леонід Михалко та начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Артем Шашок.

На питанні стану захворюваності серед учнів в ході виступу зосередився начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук.

В ході наради Павлом Ковальчуком було звернуто увагу на забезпеченні безперервності надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, в умовах реорганізації системи закладів, що надають соціальні послуги. Із даного питання виступили: директор Ізяславського центру соціальних служб Світлана Косовська, завідувачка сектором служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Палига.

Зокрема під час свого виступу Світлана Косовська проінформувала про формування мережі патронатних родин. Зокрема вона повідомила, що патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки, в силу певних життєвих обставин, деякий час не можуть опікуватися ними. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека.

Інколи у дітей хворіють або помирають батьки й за ними нікому доглядати. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні і доки триває вирішення питань з «відмовою» мами, немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті. У таких випадках їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім’ї.

Майже щомісяця у Хмельницькій області є близько 100 дітей, які потребують розміщення у патронатній родині. А таких родин в області немає, у 2020 році дві сім’ї виявили бажання стати патронатними і для цього проходять відповідну підготовку. Також Світлана Косовська повідомила, що робота над створенням патронатної родини в районі триває.

Також на нараді було визначеноосновні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.