Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

В райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

08 серпня в районній державній адміністрації відбулась чергова апаратна нарада за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних структур центральних органів влади.
В ході наради було звернуто увагу на забезпечення в районі належної роботи з підготовки відзначення на належному рівні Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. Зокрема було звернуто увагу на якості превентивних заходів для збереження стабільної суспільно-політичної ситуації. Також було наголошено на дотримання працівниками органів влади національного стилю одягу та використання нагрудних жовто-блакитних стрічок під час проведення святкових заходів.
Окремо було розглянуто питання недопущення спалення залишків соломи на полях. В ході обговоренні даного питання взяли участь: Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко, начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук, завідувач сектору питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич.
Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук проінформував про те, що розпорядження голови обласної державної адміністрації створено робочу групу з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин і в найближчий час буде створено відповідну районну робочу групу.
Також в ході апаратної наради було розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району та дано відповідні доручення керівникам ряду структурних підрозділів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.