Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Коминському НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбувся святковий ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК

В Коминському НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбувся святковий ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК

В Коминському НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбувся святковий ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК


19 грудня з 1100 по 1200 в приміщенні Коминського НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбувся святковий ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК.
Розпочалося свято із невеличкого екскурсу в минуле… Директор навчально-виховного комплексу Колосінська Н.О. та учні 1-4 класів ознайомили присутніх із історією походженням проведення цього дійства в закладі.
Діти розіграли цікаві сценки та епізоди ярмаркування.
Як в давні часи, на ярмарку, мірялися силами хлопці: зовсім маленькі грали гру «Півники» (щоб виявити, в кого сильніші ноги), старші – змагалися в армреслінгу (щоб виявити, хто сильніший в руках).
Виявляється, що в давнину на ярмарку продавали все, навіть чоловіків. Глядачам дуже сподобалась інсценізація жартівливої української народної пісні «Ой, там на товчку, на базарі» у виконанні учнів 1-го класу.
А який же ярмарок без циганів?! Після гадання молода циганочка всіх потішила веселим циганським танцем.
А далі розпочався шкільний ярмарок. Усі бажаючі змогли тут придбати солодощі різних видів, спечені руками дбайливих матусь; продукти харчування власного виробництва (городина, садовина, молочні продукти); дитячі сувеніри, створені школярами…
Організатори ярмарку зовсім не сподівалися такої кількості покупців (це були татусі та матусі, дідусі та бабусі дітей школи, знайомі, сусіди, просто жителі села, працівники Білотинської сільської ради).
Весь товар було розпродано. Гарний настрій отримали і продавці, і покупці.
Усі кошти, а це 1280 гривень, отримані від продажу, буде перераховано на рахунок Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні духом» (дітям, які знаходяться на лікуванні в онкологічних відділеннях медичних установ України та дітям, які постраждали від Антитерористичної операції).
На завершення директор школи ще раз подякувала всім за активну участь, привітала з Днем Святого Миколая, вручила подарунки вихованцям від місцевого підприємця Панасюк Оксани та депутата Верховної ради України Андрія Шиньковича.


За матеріалами Білотинської сільської ради

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.