Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Клубівці відбувся п'ятий зональний тур районного етапу фестивалю-огляду художньої самодіяльності

В Клубівці відбувся п'ятий зональний тур районного етапу фестивалю-огляду художньої самодіяльності

В Клубівці відбувся п'ятий зональний тур районного етапу фестивалю-огляду художньої самодіяльності сільських закладів культури

26 травня в приміщенні Клубівського сільського будинку культури відбувся п'ятий зональний тур районного етапу фестивалю-оглядухудожньої самодіяльності сільських закладів культури, присвячений 25-й річниці незалежності України.

У заході взялиучасть аматори сцени: Клубівського, Васьковецького, Топорівського, Тишевичівського, Білівського сільських будинків культури та Підлісецького, Зубарівського сільських клубів. Щоб підтримати аматорів сцени до концертної зали завітали поціновувачінародного мистецтва з села Клубівка, Клубівський сільський голова Володимир Юзина, Ріпківський сільський голова Валентина Марценюк.

На початку концерту перед громадою, яка зібралася у залі, виступив із привітальним словом заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Він наголосив, що вже 10 червня Ізяславщина звітуватиме перед обласною комісією і висловив переконання, що значна частина представлених сьогодні номерів увійде до програми звітного концерту аматорів сцени району.

Кожен творчий виступ хорових колективів, вокальних груп, солістів, декламаторів відзначався високим рівнем виконання і був оцінений глядачамищирими оплесками. В цей день на сцені Клубівського сільського будинку культури відбулось декілька прем'єрних виступів як серед колективів, так і серед солістів. Працівниками сільських закладів культури було продемонстрованорезультати великої творчої підготовчої роботи на місцях, що свідчить про авторитетність їх керівників на уміння розвивати творчість серед наших земляків.

В.Кучерук за матеріалами Ізяславського районного будинку культури

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.