Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському району триває акція «16 днів без насильства»

В Ізяславському району триває акція «16 днів без насильства»

В Ізяславському району триває акція «16 днів без насильства»

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня,Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та забезпечено проведення ряду заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення з проблем запобігання та протидії будь-яких форм насильства.

Зокрема, 29 листопада на базі Плужненського професійного аграрного ліцею та 30 листопада на базі Ізяславської районної поліклінікифахівцями із соціальної роботи районного ЦСССДМ за участі представників служби у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації проведено інформаційно-просвітницьку акцію «СТОП — насильство!!!», у ході якої забезпечено підвищення правової обізнаності мешканців району, профілактики насильства в сім'ї, інформування мешканців району про органи та установи, які надають допомогу особам, що постраждали від насильства в сім'ї.У приміщенні центральної районної бібліотеки розміщено виставку інформаційних матеріалів щодо профілактики усіх форм насильства.

Пияцтво, наркоманія, аморальна поведінка батьків, небажання працювати і нести відповідальність за дітей – все це породжує сімейне неблагополуччя, яке є реальною загрозою для життя та здоров'я дітей у власному домі. Від домашнього насильства можуть потерпати всі члени родини, проте найчастіше воно торкається слабких, нездатних до самозахисту та залежних членів сім'ї: дітей, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними чи психічними можливостями, а також жінок, які зазвичай фізично слабші за чоловіків. У будь-якому випадку потрібно розуміти, що ситуацію насильства можна виправити, бо люди змінюються, за умови поєднання підтримки, допомоги та мотивації до змін. Адже сім'я є основою суспільства, і повинна перебувати під особливим захистом держави, тому громадськість і держава мають об'єднати зусилля у подоланні насильства в сім'ї, спільно виробляти механізми боротьби з ним.
Якщо ви стали жертвою або свідком будь-якого насилля в сім'ї чи жорстокого поводження з дітьми, ви можете повідомити за телефоном:
-102– правоохоронні органи (поліція);
-103 – медичні установи;
4-29-55– служба у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації;
4-29-03 – управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації;

4-21-38 — Ізяславський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
0-800- 500-335 (зі стаціонарного) або 386 (з мобільного) – безкоштовні номери Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
0-800- 500-225 (зі стаціонарного) або 116, 111 (з мобільного) — безкоштовні номериНаціональної дитячої«гарячої»лінії.

За матеріалами Ізяславського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.