Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському районі затримали групу дачних злодіїв (ФОТО)

В Ізяславському районі затримали групу дачних злодіїв (ФОТО)

Жителі одного із сіл Ізяславського району впродовж декількох днів обікрали 6 дачних будинків на загальну суму близько 10,5 тисяч гривень.

Ідея поживитися за чужий рахунок виникла у трьох жителів села Васьківці Ізяславського району за чаркою ще наприкінці лютого. Для того, щоб залишитись непоміченими, вирішили орудувати на дачному масиві, розташованому на околиці Ізяслава, куди власники будинків починають приїздити лише з початком сільськогосподарських робіт. Щоб дістатися до міста, злодії використовували човен, адже їхнє село від райцентру відділяє ріка.

Загалом трійця обікрала 6 дач: 3 — 27 лютого, і ще 3 — 28 та 29. Список викраденого займає декілька сторінок друкованого тексту: металевий посуд, предмети побуту, техніка, одяг, електроінструменти тощо, — на загальну суму близько 10,5 тисяч гривень. Металеві вироби зловмисники здали на пункт прийому металобрухту, а решту речей розділили між собою.

Заяв про крадіжки не надходило, проте працівники Ізяславського відділення поліції отримали інформацію про те, що троє молодиків можуть бути причетними до серії майнових злочинів на території дачного масиву. У подальшому ця інформація підтвердилась. Більшість крадених речей вилучили та встановили їхніх власників.

По даних фактах відкрито кримінальні провадження за ч. 2 та ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Сектор комунікації ГУ Національної поліції

в Хмельницькій області

594
RSS
Гость
20:54
Було б добре щоб мужики місцеві їх зловили на гарячому, ті у кого інструмент пропадав
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.