Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському районі відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

В Ізяславському  районі відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня о 04.00 год. в Парку Слави біля меморіалу воїнам-визволителям в місті Ізяслав з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні відбулася акція «Ніколи знову!». Ініціатором її проведення виступила районна ветеранська організація. У ній взяли участь: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, ветерани Другої світової війни, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста.

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім'я Перемоги.

Усе далі відходять сумнозвісні події радянсько-німецької війни періоду Другої світової війни. Ось уже 77 років пройшло від тієї страшної пам'ятної червневої пори, коли пролунало слово «війна», та в пам'яті людській воно залишиться назавжди. У червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни. Події тієї війни двічі прокотилися кривавою хвилею українськими землями, сіючи смерть, горе, руйнування та біду.

До учасників жалобного меморіального заходу звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй.

Поминальну літію за всіма жертвами війни в Україні: військовослужбовцями, цивільними, тими, хто загинув на примусових каторжних роботах в нацистській Німеччині, тими, хто загинув у спалених містах та селах, — біля братської могили відслужив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Хвилиною мовчання керівниками району та міста і всіма присутніми було вшановано пам'ять жертв війни в Україні.

Урочистим покладанням квітів та запалених лампад пам'яті Меморіалу загиблим учасники заходу віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на вівтар перемоги своє життя та здоров'я.

Вогонь пам'яті, викарбувані імена загиблих визволителів та земляків нагадують нам про вічну пам'ять і вічну скорботу. У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов'язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.

Громадяни України завжди цінували, цінують та будуть цінувати людське життя та робитимуть все, щоб не повторились лихоліття війни НІКОЛИ ЗНОВУ.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

160
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.