Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському районі проведено засідання Координаційної ради

В Ізяславському районі проведено засідання Координаційної ради

В Ізяславському районі проведено засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім'ї та протидії торгівлі людьми

Відповідно до п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 року № 896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)» 3 квітня 2018 року Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіініційовано проведення засідання районної Координаційноїради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім'ї та протидії торгівлі людьми.

Засідання проводив заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Володимир Левченко – голова Координаційної ради, також були присутні представники суб'єктів із соціальної роботи.

На засіданні Координаційної ради розглянуто питання функціонування12 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в тому числі які постраждали від насильства у сім'ї. У ході засідання Координаційної ради було визначено напрями подальшої роботи із сім'ями, сплановані заходи щодо подолання складних життєвих обставин та налагодження внутрішньосімейних відносин.

У ході проведення засідання заступником начальника відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хмизом Є.В. було забезпечено ознайомлення членів Координаційної ради із положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (в редакції від 07.12.2017 року).

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.