Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В ІЗЯСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

В ІЗЯСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

У відповідності до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 15 березня 2016 р. № 193/2016-р 16 квітня 2016 року в районі було здійснено ряд заходів у рамках проведення Дня довкілля та покращення санітарного стану населених пунктів.

До цієї справи долучились жителі всіх населених пунктів, установ та організацій району.

Як і було заплановано, 16 квітня та напередодні цього дня жителі сіл та міста вийшли на прибирання вулиць, узбіччя доріг, місць громадського користування, водойм району.

На центральних вулицях сіл підбілено дерева, упорядковано пам'ятники та братські могили.

Колективи комунальних підприємств «Ізяславтепломережа», «Комуненерго» та «Ізяславводоканал», а також учні шкіл міста посадили саджанці дерев та кущівв мікрорайоні заводу «Харчомаш», на співочому полі по вул.Шевченка табіля міського пляжу. Колективи міської ради та управління фінансів районної державної адміністраціїприбирали вулицю Жовтневу, колектив відділу освіти, молоді та спортурайдержадміністрації та його структурні підрозділи упорядкував узбіччя дороги Ізяслав – Шепетівка, стоянку біля кринички із журавлем та підбілили знак «Ізяславський район».

Упорядковуються газони та квітники, береги водойм, дитячі майданчики та стадіони, території навчальних закладів та закладів культури.

Чимало жителів району провели упорядкування власних осель, прилеглої території, кладовищ та інше.

Завершуються ремонти доріг загального користування у напрямках сіл Ліщани, Тишевичі, Білеве та об'їзна Ізяслава.

Наближаються великодні та травневі свята. За цей час потрібно завершити всі роботи, вивезти сміття та впорядкувати місця видалення відходів, щоб в чистих та охайних селах і місті зустріти світле Христове Воскресіння.

День довкілля не завершився цього дня, а продовжиться і надалі.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

210
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.