Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському районі хлопцеві проламали череп під час масової бійки в клубі

В Ізяславському районі хлопцеві проламали череп під час масової бійки в клубі

Під час з'ясування стосунків «стінка на стінку» один із учасників розмахував розвідним ключем та влучив 16-річному хлопцю в голову.

За давнім звичаєм гулянь в українському селі до одного із клубів в Ізяславському районі приїхали гості із сусіднього населеного пункту. І, як це часто буває, між місцевими та приїжджими виникла суперечку, яку вирішували масовою бійкою. Під час неї один із гостей взяв із воза, на якому приїхав, розвідний ключ і почав розмахувати ним у натовпі. Ним він влучив відразу у декількох суперників. Більшість отримали легкі подряпини. Найбільше дісталося 16-річному хлопцю, якому проламали череп.

«Уже без свідомості «швидка» доправила потерпілого в реанімаційне відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Наступного дня його транспортували в обласну лікарню, де прооперували. Зараз хлопець продовжує лікування», — повідомляють у секторі комунікації ГУ Нацполіції в Хмельницькій області.

Поліцейські встановили особу зловмисника і повідомили йому про підозру у вчинені кримінального правопорушення, за яке законом передбачено покарання у вигляді ув'язнення від 5 до 8 років.

Джерело: vsim.ua

3145
RSS
Гость
23:46
кому проламали череп?
Гость
23:47
Домахався під@р. Піде по етапу на рочків 5 якщо не відкупиться
Гость
21:53
lfhtvyjnfr!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.