Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку ФОТО

В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку ФОТО

В Ізяславському НВК № 2 відкрито погруддя Олександру Кушніруку ФОТО


Пам'ять … Таке коротке слово. Вона нетліннаі вічна… Вона ніколи не згасне. Про втрати завжди говорити важко і боляче. Особливо важко говорити про загиблихсинів і дочок України, які ціною власного життя у новітній період відстояли свободу, незалежність та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході держави.

З метою вшанування пам'яті Олександра Кушнірука, котрий загинув 25 грудня 2014 рокупоблизу міста Донецьк, на подвір'їІзяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», який боєць у свій час закінчив і який сьогодні носить його ім'я, 7 вересня було відкрито погруддя герою.

Бюст було виготовлено за ініціативи рідних Олександра Кушнірука та колективу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука місцевим митцем Миколою Ткачуком. Збір коштів на його спорудження здійснювався за рахунок благодійних коштів.

Право відкрити погруддя було надано його рідним: батьку Олександру, дружині Олені та донькам Катерині й Анні. Вони під звуки Державного Гімну України та залпи автоматів із монументу зняли полотнище парашуту.

До учасників зібрання звернулись: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, автор погруддя, скульптор, почесний житель Ізяславського району та міста Ізяслав Микола Ткачук, радник Хмельницького міського голови, учасник АТО, депутат Ізяславської районної ради Ігор Олійник, громадський активіст Леонід Кропивко, волонтер Тетяна Юзепчук (Хмельницький), директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука Роман Демчук.

Під час виступу перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук наголосив, що борці за свободу і незалежність України житимуть дотих пір, поки ми їх пам'ятаємо. Олександр Кушнірук кожен день зустрічатиме і проводжатиме учнів, нагадуватиме кожному із нас, що він віддав своє молоде життя в ім'я мирної і квітучої України.

Чин освячення погруддя Олександру Кушніруку провів благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, після чого звернувся до присутніх із пастирським словом про патріотизм та жертовність заради Батьківщини.

Присутні на заході вшанували пам'ять Олександра Кушнірука та всіх тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України та поклали до монументу квіти.

БІОГРАФІЯ ОЛЕКСАНДРА КУШНІРУКА

Олександрнародився 21 липня 1982 року в місті Ізяслав. Навчався вшколі №2. Ще у дитинстві був дуже активним, ініціативним, здібним, завжди намагався бути першим, мріяв стати десантником. Тому, навчаючись у 9-му класі, записався до гуртка «Каскад», почав здійснювати свої перші стрибки з парашутомі активно займатися спортом.

Батьки хотіли, щоб він став лікарем. Але Олександр відчував, що бути військовим – це його покликання. Свою майбутню професію він обрав сам.З 1999 по 2003 роки він навчався у Військовому інституті ракетних військ і артилерії імені Богдана Хмельницького Сумського державного університету.

Після закінчення навчання був направлений для подальшої служби до бригади спеціального призначення міста Ізяслав. В 2004 році частину було переведено в місто Хмельницький.

Олександр неодноразово перебував у закордонних відрядженнях для обміну досвідом. Був уЧехії, Угорщині, Словаччині, двічібув у Норвегії та інших країнах. Олександр досконало володів англійською мовою. Він неодноразово приймав участь у змаганнях на кращу розвідувальну групу як на території України, так і на території інших держав.

Олександр безпосередньо брав участь у проведенні антитерористичної операції і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.«Страж» – такий позивний мав Олександр в зоні АТО.

Ідучи у черговий раз на завдання в цілях розвідки, Олександр вів групу. Виявивши небезпеку, він дав наказ залишитись всім на місці і чекати його розпоряджень. Разом зі своїм помічником оглядали місцевість. Невдовзі пролунав вибух. Та зона була замінована терористами.

Вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання, Кушнірук Олександр Олександрович загинув 25 грудня 2014 року у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу міста Донецьк.

В Олександра залишилась сім'я – дружина Олена та двоє маленьких дітей – донька Катерина (2008 р.н.) та донька Анна (2012 р.н.).

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

404
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.