Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському НВК № 2 відбулись заходи до Дня здоров’я

В Ізяславському НВК № 2 відбулись заходи до Дня здоров’я

7 квітня відзначався День здоров'я. З нагоди цієї події в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука було підготовлено та проведено ряд заходів. Їх метою була пропаганда здорового способу життя, виховання любові до фізичної культури та спорту, почуття дружби, колективізму, згуртованості учнівського, батьківського та педагогічного колективів у спільній справі — піклування про своє здоров'я.

У фойє закладу його педагогом-організатором Людмилою Грубіян було підготовлено та проведено традиційний танцювальний флеш-моб для учнів 1-4 класів, до якого також долучилося чимало учнів з більш старших класів.

У спортивному залі закладу учнівський та батьківський колектив 2 А класу (класний керівник Н.Рожкова) в атмосфері спортивного азарту, радості, співпереживання визначали кращу спортивну родину у конкурсі «тато, мама і я – спортивна сім'я».

На шкільному подвір'ї учні старших класів брали участь у легкоатлетичному кросі.

Беручи участь у заходах Дня здоров'я, усі його учасники усвідомили, що їх майбутнє залежить від того вибору, який вони роблять вже сьогодні в кожну хвилину свого життя.

Здоровий спосіб життя, заняття спортом, ранкова зарядка, правильне харчування – запорука гарного самопочуття та відмінного стану здоров'я людини.

Фото

10.04.2017 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

145
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.