Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському НВК № 2 відбулось шкільне свято «Зоряний Олімп»

В Ізяславському НВК № 2 відбулось шкільне свято «Зоряний Олімп»

В Ізяславському НВК № 2 відбулось шкільне свято «Зоряний Олімп» (ФОТО)

Добігає до завершення 2016/2017 навчальний рік. Наступає час для осмислення прожитого за цей час та підведення підсумків у кожному навчальному закладі.

20 травня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, гімназія» імені О.Кушнірука відбулось свято «Зоряний Олімп», як підсумокроботи закладу із талановитими дітьми протягом 2016/2017 навчального року. Під час заходу пролунало чималовітань та побажань учням, педагогам-наставникам та батькам. У ході свята було відзначено: учнів-переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців і призерів районного та обласного етапів конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук, переможців Всеукраїнських конкурсів знавців української мови, учасників інтерактивних конкурсів «Колосок», «Веселий колосок», «Кенгуру», «Гринвіч», «Соняшник», «Бобер», «Левеня», конкурсу на он-лайн платформі «Математика в інтерактивній формі», призери районного конкурсу патріотичної пісні, учасники вокальної групи, переможці в конкурсах малюнків, призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу КВН ЮІР-2017, команда КВН «Молодь онлайн», переможці районних змагань з баскетболу (збірна команда), переможці районних змагань з волейболу (хлопці, збірна команда), призери обласних змагань, члени військово-патріотичного клубу «Каскад». У номінації «Педагогічний Олімп»було відзначено 20 вчителів. У номінації «Батьківський Олімп» було відзначено 8 батьків.

У святковому заході взяли участь голова районної ради Сергій Вадимович Шлегель, голова правління ГО «Волонтери Ізяславщини» Василь Кузьмович Тележинський.Вони, відповідно рішенням правління громадської організаціївручили навчальному закладу посвідчення про присвоєння статусу «Школа-лідер волонтерського руху». Також 35 найактивнішим учням-волонтерам школи вручили посвідчення волонтерів та пам'ятний значок, а директору Роману Демчуку — орден «Герб України».

22.05.2017 р.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, гімназія» ім.О.Кушнірука

134
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.