Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславському НВК № 2 було представлено найбільшу вишиту карту України в районі

В Ізяславському НВК № 2 було представлено найбільшу вишиту карту України в районі

У День вишиванки в Ізяславському НВК № 2 було представлено найбільшу вишиту карту України в районі

Упродовж всього робочого дня 17 травня в ІзяславськомуНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука у Всесвітній день вишиванки було проведено чимало цікавих змістовних заходів, присвяченій темі української вишиванки: бесіди, конкурси, ігрові програми.

Завершився день проведенням загальношкільного свята «Чарівна краса вишиванки».

Вітаючи учасників святкового дійства, його ведучі сказали: «Ми живемо з вами в Україні, чудовому й благодатномукраї. У нас чарівна природа, казкові ліси й загадкові поля, безмежні степи, сині моря, повноводні ріки, цілющі джерела, родючі ґрунти – це наша матінка Земля. Вона жива, вона промовляє до нас живими квітами, повіває прохолодою легкого вітру, співає нам щирі пісні про любов до людей, шепоче ніжні слова… Вона жива!».

Окремо було наголошено на тому, що втіленням багатства та краси нашої землі є ВИШИВАНКА. За допомогою слайд-шоу учасники заходу ознайомились з історію української вишиванки, особливостями її орнаменту історичних регіонів України. Адже, як свідчать історичні та археологічні джерела, вишивання – давнє заняття людей, які із правіку заселяють територію нашої держави.

Зі святкової сцени лунали вірші та пісні про вишиванку, про Україну. Також у залі відбувсяпоказ різноманітних видів вишиванок, у яких у цей день прийшли діти до закладу. У барвах та узорах їх вишиванок відобразились особливості майже усіхісторичних земель України.

У минулому році співробітниками державного казначейства України було проведено акцію «Україна моя вишивана». Тоді, у ході її проведення кожна область вишила власний сегмент карти України. Під впливом акції у працівників закладу освіти виникла ідея реалізації подібного власного проекту. Ініціатором її проведення виступила вчитель образотворчого мистецтва Тихонюк Світлана Володимирівна. 20 березня 2017 року розпочалась робота: було прокладено на полотнімайбутньої вишитої карти перші стібки, розраховано узори областей. Надзвичайно ретельно до виконання роботи поставилися всі майстрині, які працювали навіть пізніми ночами, аби не підвести колег та встигнути передати наступному майстру. Хрестик за хрестиком з'являлись обриси карти, узори областей. 17 майстринь – працівниць Ізяславського НВК № 2 – Світлана Тихонюк, Ірина Рум'янцева, Світлана Мельник, Любов Хомюк, Наталія Розомюк, Оксана Тройницька, Лариса Ряба, Марія Сухораба, Ірина Бондарчук, Тетяна Козак, Валентина Нижник, Валентина Строюк, Ірина Астапенко, Ольга Романюк, Людмила Деренківська, Ольга Якубовська, Зоя Ткачук – долучились до реалізації проекту.

І на святі «Чарівна краса вишиванки» представили готовий свій колективний митецький витвір.

Ми хочемо, щоб карта стала оберегом нашої чудової України, аджестворена вона була з думками про мир та спокій, із впевненістю, що ніхто і ніколи не змінить її кордонів, і служитимесимволом єднання та злагоди.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

312
RSS
Гость
11:25
Справжня українська краса!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.