Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулися святкові ранки та свята для учнів

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулися святкові ранки та свята для учнів

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулися святкові ранки та свята для учнів

Новорічні свята в Україні такі яскраві, веселі, сповненівигадок, снігу, подарунків та сюрпризів. Це казкова, чарівна пора. Людям так хочеться вірити в казку, в добре диво, сподіватися на здійснення найзаповітніших мрій…

У зв'язку із тим, що на останньому тижні через захворюваність на грип та ГРВІ у закладах освіти району було призупинено навчання. Тому в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 було вирішено провести усіз аплановані новорічні ранки та свята у період зимових канікул 3 січня. У цей день яскраво прикрашений святковий зал заледве вмістив дітей та їх батьків і рідних.

Перед початком заходу усіх присутніх із Новим 2017 роком привітала директор школи Тетяна Вітрук.

Для учнів 1-4 класів старшокласниками під керівництвом педагога-організатора Наталії Притульської було підготовлено казково-розважальну програму «Вовка та семеро козенят на новорічний лад». Під час казкового дійстваюні артисти в образах Кози та козенят, Сірого Вовка, Лисиці та її подруг, Діда Мороза та Снігуроньки розповіли цікаву та захоплюючу новорічну історію. Також старшокласники спільно із молодшими школярами виконали чимало сюжетних танців сніжинок, вовченят, лисичок. Крім того під час свята усі вони водили хороводи, співали пісні, брали участь у новорічних конкурсах та змаганнях.

На завершення свята Дід Мороз та Снігуронька вручили дітям солодкі подарунки та сфотографувалися із усіма бажаючими.

За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 1

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.