Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов Тиждень англійської мови

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов Тиждень англійської мови

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов Тиждень англійської мови

У закладах освіти Ізяславського району і далі продовжується відзначення Року англійської мови в Україні, проведення якого оголошеноУказом Президента України №641/2015.

Естафету заходів підхопив колектив Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Педагогами та учнями було підготовлено та проведено Тиждень англійської мови.

Власне сам Тиждень англійської мови тривав в період 7 по 11 листопада поточного року, але розпочався він із Дня Гарбуза «PumpkinDay», до проведення якого 28 жовтня долучились учні за підтримки своїх батьків.

  • У рамках Тижня учнів 3-4 класів 7 листопада було підготовлено та проведено навчальні ігри. У гостях в алфавіту«ABC StationandFunGames»за допомогою рольових та навчальних ігор побували учнів 2-го класу. 8 листопада учні школи здійснили подорож різними континентами в ході презентації проектів «Англомовні країни».

Здобуті знання під час уроків англійської мови учні 5-6 класів змогли випробувати під час вікторини «Чи знаю я англійську?», яка відбулась 9 листопада, а учні 10-11 класів в цей день давали відповіді англійською на запитання гри брейн-ринг «TheCleverestStudent», які також звучали англійською. 10 листопададля учнів 7-8 класів проведено гру-вікторину «WeekStickGames» («Слабка ланка»).

За матеріалами сайту Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 www.school-n1iz.at.ua

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.