Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі закупили нову комунальну спецтехніку

В Ізяславі закупили нову комунальну спецтехніку

В Ізяславі закупили нову комунальну спецтехніку

Вперше за останні кілька десятків років за ініціативою міського голови та за підтримки депутатів Ізяславської міської ради наше місто закупило нову комунальну спецтехніку для належного утримання доріг – комбіновану машину МДКЗ-10 на базі МАЗ-4381N2 з піскорозкидальним обладнанням, щіткою, снігоочисним відвалом.

Її за результатами відкритих торгів придбали в ТОВ «Бюро (центр) науково-технічних та економічних досліджень та послуг» м. Київ через систему «ProZorro». Саме ця компанія подала найменшу цінову пропозицію.

Придбана техніка необхідна для якісного прибирання вулиць, очищення від снігу, посипання доріг міста в зимовий період.

Міський голова Валентина Корнійчук має надію, що матеріально-технічна база комунальних підприємств міста оновлюватиметься і надалі, оскільки це є одним із пріоритетів у роботі нинішньої міської влади.

izyaslav-miskrada.gov.ua

104
RSS
Гость
14:44
Хорошая техника.жители Изяслава может и увидит как она будет работать(если будет песчано-солевая смесь).Молодец «Миськ рада» Но вот если б она еще и реагировала на обращение жителей г.Изяслава ей бы цены не было. Вот например жители переулка Горинского уже столько времени пытаются упросить их спилить два дерева(ясеня) которые принадлежат городу.так как они угрожают своим падением на проезжую часть улицы.А «Миськ рада» только отписывается.И так она и работает то денег нет.а то незнает на кого спихнуть свои обязаности
Гость
08:44
Пане Роман, з 9 січня чекаємо на Вас по даному питанню.
Гость
09:07
Пане Роман! Не вводьте будь-ласка в оману читачів щодо вказаних вами дерев.Вони розташовані на території домоволодіння № 8 по пров.Горинський, а відповідно до п.10 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045, видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.