Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відзначили День захисника України

В Ізяславі відзначили День захисника України

В Ізяславі відзначили День захисника України (Фото)

14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято — День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року №806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 13 жовтня в приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбулисяурочисте зібрання та святковий концерт «Під захистом українських військових».

До святкової зали під звуки духового оркеструурочистобуло внесено Державний Прапор України, прапори Ізяславського району та міста Ізяслав і всі учасники заходу виконали Державний Гімн України.

Зі святковими привітаннями до присутніх — учасників антитерористичної операції, ветеранів Другої світової війни, делегацій трудових колективів установ, підприємств та організацій міста, учнівської молоді, жителів міста Ізяслав та Ізяславського району – звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко.

Вітаючи учасників святкового зібрання та всіх воїнів – боронителівукраїнськоїземлі зі святом, Павло Ковальчук передав щирі вітання та низький уклін від голови районної державної адміністрації, депутата Хмельницької обласної ради Бориса Яцкова.«Ми вдячні захисникам України за мирне небо над рідним краєм, за можливість жити, працювати, навчатись на своїй землі, не зруйнованій ногою російського окупанта! Сучасні українські військові є творцями славної бойової історії України, яку воникожний день вписують в сторінки світової історії людства найкращими прикладами самопожертви, служіння, вірності своїй Батьківщині» – зазначив Павло Павлович.«Життя новітніх героїв і захисників України, їїгероїчна боротьба сьогодні є прикладом для наслідування не тільки для українців, а й для багатьох народів, що найвищою цінністю мають волю та незалежність» – зазначив у своєму вітальному слові Сергій Шлегель. Вітаючи присутніх, Наталія Попко подякувала мужнім і відважним воїнам та волонтерам за стійкість, патріотизм та відвагу, проявлену під час ведення бойових дій в зоні ведення антитерористичної операції. Вона побажала усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Відповідно до положень Указу Президента України від 17 лютого 2016 року №53/2016 «Про відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» Павло Ковальчук, Сергій Шлегель та Наталія Попко вручили групі учасників антитерористичної операції району зазначену відзнаку. Відзнакою Президента України були нагороджені: Олександр Володимирович Антонюк, Павло Павлович Гарний, Максим Павлович Головчук, Олександр Миколайович Горбенко, Микола ВікторовичДанилюк, Андрій Аркадійович Демідов, Володимир Сергійович Кізіменко, Віктор Васильович Костушевич, Олександр Дмитрович Колесник, Іван Іванович Кушнірук, Олександр Андрійович Макарчук, Володимир Валентинович Масімільянов, Віталій Олександрович Патичук, Петро Михайлович Пащук, Ігор АнатолійовичРижко, Іван Якович Сопронюк, Віталій ПавловичСтепанищин, Леонід Миколайович Ціось, Віталій Миколайович Шемчук, Іван АнатолійовичЯцюк. Також під час заходу Олександру Юрійовичу Хінкіну було вручено нагрудний знак «Учасникантитерористичної операції».

Також учасників святкового зібрання привітали: Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, голова громадської організації учасників АТО Володимир Павлюк, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Присутні вшанували хвилиною мовчанняпам'ять усіх борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історичного розвитку. Від імені керівництва району та міста, від імені всіх присутніхна заході делегація учнівської молоді поклала квіти до могил загиблих/померлих учасників антитерористичної операції Василя Кобернюка, Миколи Микитюка, Юрія Цісарука, Вінера Карімова, до могили учасника Революції Гідності Олега Верболюка, до меморіальних дошок Арсену Річинському та воїнам Української Народної Республіки, до братської могили воїнів-визволителів у Парку Слави, до меморіалу жертвам голодоморів та політичних репресій, до пам'ятного знаку Тарасу Шевченку.

Аматори сцени району, творчі колективи та солісти підготували тематичну святкову програму.

Під час заходу було зібраноблагодійних коштів в сумі 2753 грн для організації поїздки групи волонтерів та духовенства УПЦ КП до захисників держави на схід України, яка запланована на 23 жовтня поточного року.

Представники районної громадської організації «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», волонтерських груп району на майданчику перед районним будинком культури підготували виставку про свою діяльність. Члени громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» почастували учасників та гостей святкового заходу козацьким кулешем та юшкою.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.