Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбувся «Ярмарок професій»

В Ізяславі відбувся «Ярмарок професій»

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 16 жовтня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів Хмельниччини та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в перспективі – усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

Понад 250 майбутніх випускників шкіл міста та району відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – далеко не повний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації своїх навчальних закладів на «Ярмарок професій» прибули представникирядузакладів вищої освіти І-ІV рівня акредитації, професійних училищ Хмельницької області. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, переваги набуття того чи іншого фаху і т.д.

За словами учасників «Ярмарку професій» проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.