Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбувся семінар «Майбутнє починається сьогодні» та «Родинна твердиня»

В Ізяславі відбувся семінар «Майбутнє починається сьогодні» та «Родинна твердиня»

Головним завданням нової української школи є підготовка підростаючої молоді до майбутнього життя. Розуміння цього спонукає науковців, педагогів, психологів та всіх небайдужих активно шукати шляхи, що допоможуть молодим людям самостійно, свідомо і творчо реалізовувати себе в сучасному світі. Одним із просторів самореалізації є сім'я. Саме в сім'ї формується майбутнє людини і людства. Саме сім'я як перший чинник розвитку особистості дитини вражає своєю моральною силою, і широтою впливу, на жаль, не завжди позитивного. У сім'ї дитина засвоює моделі поведінки. З раннього дитинства малюка виховує все, що його оточує: люди, речі, природа і суспільні явища. Але у всі періоди дитинства, незважаючи на безліч різноманітних впливів, найвідповідальнішою є роль батьків.

Родинне виховання повинно духовно збагачувати дитину, формувати її як особистість, впливати на її розвиток, пробуджувати добрі почуття, сприяти виробленню морально-етичних норм співжиття у суспільстві, формувати майбутнього громадянина незалежної держави України. Родинне виховання — це педагогіка буднів, педагогіка кожного дня, яка в повсякденному житті здійснює велике таїнство формування особистості людини. Попри глобалізацію сучасної цивілізації, українці ментально залишаються зорієнтованими на родинні цінності, які базуються на загальнолюдських та християнських цінностях.

З метою формування нових компетентностей та нового методичного інструментарію педагогів району з питання роботи із батьківською громадськістю відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводяться різноманітні методичні заходи. Так, у період із 31 жовтня по 3 листопада на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» тривала робота семінару-практикуму із підготовки педагогічних працівників щодо впровадження курсу для дітей та підлітків «Майбутнє починається сьогодні» та програми для батьків із питань родинного виховання «Родинна твердиня» для 90 педагогічних працівників закладів освіти Ізяславського району. Серед учасників семінару: практичні психологи, вчителі початкових класів, заступники директорів, класні керівники, вчителі курсу «Основи здоров'я» та інші категорії.

Семінар проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Міжнародний шкільний проект» за підтримки Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Під керівництвом Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Міжнародний шкільний проект» Олега Каргіна команда тренерів, використовуючи різні форми роботи (лекція, практичні вправи, обговорення, робота в малих групах тощо) прагнули допомогти набути учасникам семінару нові комунікаційні функції педагога як партнера у новій українській школі. Набутті в ході заходу знання допоможуть зробити освітньо-виховний процес достатньо легким, зрозумілим, корисним та цікавим.

Під час семінару учасникам було проведено презентацію навчально-методичного посібника «Майбутнє починається сьогодні» з питань розвитку важливих життєвих навичок та профілактики шкідливих звичок. У ході тренінгових завдань було акцентовано увагу на тому, що необхідно допомогти учням замислитись над своїми життєвими цілями. Також було представлено урок, на якому групи обговорили наслідки зловживання алкоголем і встановили взаємозв'язок між ними. Під час семінару було наголошено, що сьогодні проблема здоров'я належить до глобальних проблем, вирішення яких зумовлює ефективний подальший розвиток нашої держави. І тому, першочергове завдання педагогів — сприяти формуванню у підлітків навичок здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров'я. І основну роль у цьому процесі приділятиметься співпраці із батьками.

По завершенню програми семінару кожному його учаснику було вручено відповідний сертифікат.

Завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук вручив ПОДЯКИ відділу тренерам семінару. У свою чергу організатори заходу подякували начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентині Пилипчук, директору Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» Любові Бізюк, методисту Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Ларисі Хмиз за допомогу в організації проведення заходу.

Під час перебування організаторів та тренерів семінару в місті Ізяслав, їм було організовано екскурсію визначними пам'ятками історії та культури міста Ізяслав, а також до Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Завершилась робота семінару спільним виконанням тренерами та учасниками семінару пісні «Родина».

Фото


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

176
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.