Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбувся міжобласний турнір з волейболу серед юнаків

В Ізяславі відбувся міжобласний турнір з волейболу серед юнаків

В Ізяславі відбувся міжобласний турнір з волейболу серед юнаків

27 березня на базі Ізяславської ДЮСШ відбувся ІІ традиційний міжобласний турнір з волейболу серед юнаків 2001 р.н. та молодших, присвячений 74-ій річниці визволення Ізяслава від фашистських загарбників.

У турнірі взяли участь 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл: м.Ізяслав, м.Красилів, м.Славута, смт.Теофіполь, смт.Городниця (Житомирська обл.), смт.Ємільчино (Житомирська обл.). Команду ізяславчан формували зі своїх вихованців тренери-викладачі Ізяславської ДЮСШ Кукуріка О.В., Дукач Д.В. та Лобачук М.М. Відкриття вже традиційного турніру розпочалося з шикування команд під звуки музичного спортивного маршу. Капітани команд підняли Державний Прапор України. Із привітальним словом та побажанням гарної гри перед початком змагань виступили завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, директор Ізяславської ДЮСШ Божкевич Сергій, співорганізатор та головний суддя змагань Дукач Дмитро.

Учасників змагань було поділено на 2 групи, одна з яких грала на базі спортивного комплексу, а інша – Ізяславського НВК № 2. Під час турніру трибуни були заповнені глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на яскраву та запеклу боротьбу.

Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в обох групах. Особливо напружено проходила фінальна гра, де зустрілись у протистоянні команди смт.Городниці та м.Ізяслав. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти обох команд, але все ж таки ізяславчани вибороли почесне І місце, обігравши суперників 2:1 по партіях, а ІІІ місце посіла команда з м.Славута, обігравши м.Красилів 2:0 по партіях.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Також було нагороджено статуеткою кращого гравця турніру, яким став гравець команди Ізяславської ДЮСШ Ковальський Іван.

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.