Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбулося Свято ПОДЯКИ

В Ізяславі відбулося Свято ПОДЯКИ

У рамках заходів із відзначення в Ізяславському районі 500-річчя початку реформації 17 вересня на площі Героїв Майдану в місті Ізяслав членами протестантських релігійних громад міста Ізяслав Союзу християн віри євангельської, Євангельських християн-баптистів, Месіанської єврейської общини було проведено свято «День ПОДЯКИ».


Цей святковий захід присвячений відзначенню 500-річчя Реформації і покликаний об'єднати жителів краю, звернути увагу влади та суспільства на соціальні проблеми та сприяти позитивним змінам в суспільстві, впровадженню духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку.

Під час заходу релігійними громадами було проведено богослужіння, прочитано проповіді. Кожен мав змогу отримати духовну літературу. Окрасою заходу стали тематичні виставки із вирощених плодів та квітів. У цей день також лунали духовні пісні у виконанні членів громад. Для наймолодших учасників свята було облаштовано ігрову зону.


Свято, про яке йде мова, зародилось у період формування американської державності. Згідно із легендами та історичними свідченнями тих часів, святкування пов'язане із групами переселенців, які таким чином віддячували корінне населення індіанців за доброзичливість та допомогу у скрутні часи.

Як відомо, першим переселенцям на території Америки довелось зіткнутись з голодом та хворобами. Саме в цей момент їм на допомогу прийшло місцеве населення індіанців, які навчили їх обробляти землю, отримувати урожай та здобувати їжу шляхом полювання та рибалки. Таким чином, новоприбулим вдалось вижити в Америці та створити Плімутську колонію, яка вважається початком заселення раніше невідомого і далекого континенту.


Якщо спершу святковий бенкет був влаштований для подяки індіанцям та їх вождю за підтримку, то незабаром День подяки почав носити більше релігійний характер (оскільки випадав на період завершення сезонних польових робіт). Для сучасного світу у цей святковий день люди дякують не лише Богу, але й близьким людям, які завжди знаходяться поруч та готові прийти на допомогу в необхідній ситуації. Саме тому на сьогоднішній день це свято вважається, у першу чергу, сімейним з деякими характерними особливостями.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

56
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.