Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбулось спільне навчання у сфері цивільного захисту

В Ізяславі відбулось спільне навчання у сфері цивільного захисту

03 серпня, з метою визначення рівня готовності Ізяславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області до дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка відбулось спільне навчання особового складу спеціалізованих служб цивільного захисту та мобільної оперативної групи району.

У ході проведення навчання відбулося відпрацювання практичних дій служб цивільного захисту району із ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації наоб'єкті із масовим перебуванням людей.

До навчань було залучено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, комісію з питань ТЕБ та НС, а також районну евакуаційну комісію.

За тактичним задумом, під час проведення ремонтних робіт на даху будинку культури виникла пожежа покрівлі. У результаті загорання виникла загроза життю людей, які знаходились на поверхах будівлі, а також розповсюдження пожежі на інші частини будівлі.

Відразу після надходження сигналу про надзвичайну подію на телефон служби порятунку «101», до місця виклику негайно були направлені підрозділи ДСНС, поліції, газової, медичної та енергетичної служб. Кожна служба діяла злагоджено, згідно плану дій.

Усі служби взаємодії виконали поставлене завдання та довели свою готовність діяти за призначенням.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.