Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі відбулось спільне навчання у сфері цивільного захисту

В Ізяславі відбулось спільне навчання у сфері цивільного захисту

31 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулось спільне навчання районних органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту з питань організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду на території Ізяславського району.

У ході проведення навчання було відпрацьовано питання координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території району в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

Метою проведення навчань було визначення рівня готовності Ізяславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області до дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. Також було розглянуто і проаналізовано реальність планування заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з життєзабезпеченням населення. У ході проведеної роботи було уточнено плани взаємодії районних органів виконавчої влади, служб цивільного захисту та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До проведення навчань було залучено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, керівників окремих підприємств, установ та організацій.

Також у ході навчань було проведено практичне навчання із дій служб у змодельованій ситуації щодо ліквідації наслідків впливу несприятливих погодних умов на базі Ізяславського РЕМу, на автошляхах та однієї із котелень КП «Ізяславтепломережа».

ФОТО


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.