Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі триває виставка народного художника України Леоніда Шелудька

В Ізяславі триває виставка народного художника України Леоніда Шелудька

В приміщенні Ізяславського історико-краєзнавчого музею триває вставка живописних робіт народного художника України Леоніда Шелудька.

Леонід Миколайович Шелудько народився 27 жовтня 1944 року в Німеччині. Навчався в Одеському державному художньому училищі імені М.Б. Грекова та у Київському державному художньому інституті на живописному факультеті. Йому дуже цікаво було працювати зі справжніми майстрами пензля. Його вчителями, педагогами були О.М. Лопухова, Л.І. Вітковський, В.І. Гурін. Леонід Миколайович бере активну участь у багатьох виставках, неодноразово організовує і персональні виставки. Його роботи зберігаються в багатьох експозиціях музеїв України, в приватних колекціях України, Німеччини, Франції, США, Росії, Болгарії, Норвегії, Марокко, Ізраїлю, Польщі, Югославії, Швеції, Канади, Голландії, Словаччини.

Леонід Шелудько – справжній співець Поліського краю. Образ вічної живописної благодаті, вічного сонця, зелені, літа, квітів панує на його полотнах. Його внесок у розвиток культури нашого краю грандіозний. У пейзажних композиціях Леоніда Миколайовича усю напругу природи знімають небо, доброзичливі обрії та чутливі поліські узбіччя. Значна частина картин художника створена на основі української народної пісні.

У прекрасних картинах Леоніда Шелудька увіковічена краса Полісся. Висока майстерність митця дозволила передати всю гаму кольорів, а головне – почуттів того, що людина є невід’ємною частиною природи.

Діятиме виставка до 15 листопада 2021 року.

64
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.