Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Ізяславі пройшло засідання госпітальної ради Шепетівського госпітального округу

В Ізяславі пройшло засідання госпітальної ради Шепетівського госпітального округу

03 жовтня на базі Ізяславської центральної районної лікарні відбулось виїзне засідання госпітальної ради Шепетівського госпітального округу.

До складу Північного (Шепетівського) госпітального округу ввійшли Білогірський, Ізяславський, Славутський, Полонський та Шепетівський райони. Він обслуговуватиме 300 тисяч осіб в радіусі 96 км.

У роботі радигоспітального округу, крім членів ради, також взяли участь голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

Метою зібраннябулорозглянути стан надання медичних послуг Ізялсавською центральною районною лікарнею за 9 місяців 2018 року, вивчення проблематики питань щодо матеріального та кадрового забезпечення закладу. Також у ході зібрання члени госпітальної ради проаналізували проблеми закладу та розглянули проблеми й перспективи розвитку.

Члени госпітальної ради Шепетівського госпітального округу відвідали ряд відділень Ізяславської центральної районної лікарні (хірургічне, дитяче, терапевтичне, неврологічне, інфекційне, гінекологічне, пологове, реанімаційне), поспілкувались із персоналом закладу.

Під час засідання головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій проінформував присутніх про роботу медичного закладу, його кадрове забезпечення, матеріально-технічну базу, охарактеризував потужність лікарні, стан забезпеченості медичним обладнанням та устаткуванням. Також Олександр Агапій поділився планами і завданнями, які ставить перед собою Ізяславська центральна районна лікарня найближчим часом.

Звертаючись до учасників зібрання голова районної державної адміністрації сказав: «Найголовніше, на мою думку, у ході проведення медичної реформи на місцях — має діяти сама система надання медичної допомоги, яка б гарантувала адекватну та своєчасну допомогу населенню. Без цього навіть великі кошти, досвідчені кадри та дороге обладнання не принесуть бажаного ефекту».

Також Борис Олександрович додав, що владазавжди дослухається до думки та побажань керівництва й персоналу медичних закладів району і робить відповідні кроки для покращення системи охорони здоров'я району.


За матеріалами Ізяславської центральної районної лікарні

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.