Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»розпочався новий навчальний рік

В Будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»розпочався новий навчальний рік

В Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»розпочався новий навчальний рік

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва «Веселка»є осередком дитячої творчості, справжнім центром позашкільної освітиІзяславщини. Адже саме в ньому працюють різноманітні гуртки, клуби та студії, де кожна дитина або підліток може знайти собі справу до душі, реалізувати свої мрії та бажання, потоваришувати з однодумцями, створити свій шедевр.

15 вересня 2016 року вихованці та працівники Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» щиро приймали гостей у своєму закладі. Усі вони, ровесники, друзі, батьки, завітали на свято, присвячене початку нового навчального року у Будинку творчості.

Усіх присутніх на святі щиро та сердечно привітала голова райкому профспілки працівників освіти Ізяславського району Ірина Кушнірук. Зокрема Ірина Володимирівна сказала: «Ось і промайнуло сонячне літо. Позаду веселі розваги, сонце, море, літні табори. Набралися здоров'я від сонця, щедрої землі і турботи рідних наші вихованці. З великим задоволенням вони знову влилися до великої сім'ї — районного Будинку творчості дітей та юнацтва». Також вона привітала директора закладу Світлану Кушнірук із початком нового навчального року, який для директора став ювілейним, адже 30 років тому Світлана Володимирівна прийшла на роботу до закладу на посаду методиста та через деякий час очолила його,і вже майже 20 років як керує ним.

Також привітала вихованців із початком нового навчального року директор Будинку творчості Світлана Кушнірук, побажала міцного здоров'я та нових творчих здобутків, подякувала керівництву району, батькам, педагогічним колективам шкіл за тісну співпрацю щодо розвитку творчості дітей та молоді. Світлана Володимирівна вручила окремим працівникам та вихованцям грамоти, дипломи і сертифікати, за перемогу та участь у різноманітних конкурсах всеукраїнського та обласного рівнів.

Ведучі заходу представилидля присутніх усіх керівників гуртків та творчих об'єднаньзакладу, а його вихованці подарували свої чудові виступи.

Навчальний рік у Будинку творчості школярів стартував, поповнившись новими гуртківцями. Педагогічний колектив за підтримки батьків, колег-освітян, громадськості та спонсорів, керівництва району зробить все можливе, щоб 2016/2017 рік був наповнений цікавими зустрічами, новими перемогами та досягненнями вихованців.

По завершення святкового заходу керівники гуртків запросили усіх бажаючих до своїх приміщень, де ознайомили із планами роботи.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

163
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.