Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В аграріїв Ізяславщини триває гаряча пора збору врожаю зернових культур

В аграріїв Ізяславщини триває гаряча пора збору врожаю зернових культур

На Ізяславщині триває пора збору врожаю ранніх зернових культур. Кожна зернина – маленька часточка подяки землі за дбайливий догляд, щоденну працю і любов, кожна закумулювала в собі результати нелегкої річної праці хліборобів. Тому, збір урожаю це відповідальна пора для аграріїв. Голов­не завдання аграріїв району у складних погодних умовах не пропустити жодного золотого дня для збирання вирощених культур.

Основними культурами у сільськогосподарському виробництві Ізяславщини являються: озима пшениця, ярий та озимий ячмінь, озимий ріпак, озиме жито та горох.

Царицею полів традиційно залишається озима пшениця.

Згідно із оперативними даними на ранок сьогоднішнього дня, 12 липня, хліборобами обмолочено 8331 тонну ранніх зернових на площі 1883 га, або 11% від посіяного, середня урожайність 44 ц/га.

Стовідсотково зібрано озимого ячменюна площі 1689 га. Намолочено 7491 тонну при середній урожайності 44 ц/га.

Триває обмолот озимого ріпаку, якого зібрано з площі 3182 га, намолочено 9180 тонн при середній урожайності 29 ц/га.

Розпочато збір основної продовольчої культури озимої пшениці. Зі площі 120 га намолочено 660 тонн при середній урожайності 55 ц/га.

Поряд із зерновими культурами господарства району проводять обмолот гороху. Намолот проведено на площі 74 га (14%), що складає 180 тонн при середній урожайності 24 ц/га.

У цілому по господарствах усіх форм власності району на збиральних роботах за останню добу працювало 24 одиниць зернозбиральних комбайнів.

Окрім цього, здійснюється заготівля кормів для сільськогосподарських тварин. На теперішній час заготовлено 20,85 тис. тонн сіна (88% від потреби) та 4500 тонн сінажу (74% від потреби).


За матеріалами відділу агропромислового

розвитку райдержадміністрації

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.