Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

Із метою стабілізації оперативного обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Хмельницької області проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Її завдання – виявлення та вилучення із незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних із використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. Проте, у частині 3 цієї ж статті передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини чи вибухові пристрої.

За зберігання гладкоствольної мисливської зброї передбачено адміністративну відповідальність. Відповідно до статті 190 КУпАП за придбання, зберігання, передачу іншим особам або продаж вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметри і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів Нацполіції передбачено покарання у вигляді штрафу (від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої). У разі повторного порушення – штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї.

Працівники поліції закликають усіх мешканців міста Ізяслав та району добровільно здати зброю та вибухівку, які незаконно зберігаються у них.

Якщо у Вас виникли питання або ж Ви володієте будь-якою корисною інформацією, слід звернутись до працівників поліції за адресою: м.Ізяслав, вул. Грушевського, буд.24 та за телефоном 4-12-16.

За матеріалами Ізяславського відділення поліції

Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.