Стоматологія
Друк на футболках і чашках

УВАГА! КОНКУРС! «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»

УВАГА! КОНКУРС! «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»

УВАГА! КОНКУРС!

19 жовтня 2016 року розпочався 1 етап регіонального конкурсу серед юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»: прийом анкет учасників Конкурсу, котрий триватиме до 19 листопада 2016 року.

Організатором конкурсу є Хмельницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Координатор проведення конкурсу – координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області.

Учасниками Конкурсу можуть бути правники (до 35 років та з наявністю юридичного стажу не менше 2 років), які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2015 року та до 01.10.2016 р. включно, а також відповідають вимогам професійної і ділової етики, що будується на загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов'язків, дисципліні тощо.

Конкурс проводиться за номінаціями:

— молодий юрист-теоретик;

— молодий юрист-практик.

Положення про конкурс

Анкета учасника конкурсу

Детальніше про умови Конкурсу та про анкету учасника регіонального конкурсу серед молодих юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ» ви можете дізнатись за контактами (0382) 65-42-95.

За матеріалами Головного територіального

управління юстиції в Хмельницькій області

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.