Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Увага! Діти на дорозі!"

"Увага! Діти на дорозі!"

В Ізяславському районіпроводяться профілактичні заходи

«Увага! Діти на дорозі!»

З початком нового навчального року працівниками Ізяславського відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області активізовано проведення комплексу профілактичних заходів, спрямованих на попередження дитячого травматизму на автошляхах.

«Напередодні та в перші дні нового навчального року працівники відділення вживають ряд заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього рухуз 20 серпня по 20 вересня 2016 року. Нами проводяться профілактичні заходи „Увага! Діти на дорозі!“ – про це під час зустрічі, яка відбулась 31 серпня із завідувачем сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктором Кучеруком та директором Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світланою Косовською, заявив начальник Ізяславського відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Олександр Паламарчук. Серед чинників, які спонукали до проведенняцих заходів стало те, що загибель та каліцтво дітей на автошляхах залишається однією із найболючіших проблем сьогодення.

У поточному році в області зареєстровано зростання кількості пригод з постраждалими дітьми майже на 36% та зростання кількості травмованих у ДТП дітей на 32%.

При цьому за участю дітей-пішоходів скоєно 31 дорожньо-транспортну пригоду з постраждалими (+55%), в яких 32 дитини отримали травми (+60%).

Олександр Миколайович також повідомив, що з метою недопущення дорожньо-транспортних пригод під час перевезення дітей у новому навчальному році працівники поліції провели перевірку технічного стану усіх шкільних автобусів, за результатами яких були складені відповідні акти. З водіями шкільних автобусів проведено профілактичні бесіди та інструктажі щодо дотримання ними вимог Правил дорожнього руху України під час перевезення дітей. Окрім того, обстежили ділянки, які прилягають до території дитячих та навчальних закладів, через які проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Правоохоронці закликають і батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міста та сіл знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, працівники поліції спільно з педагогами та працівниками соціальних служб планують провести у перші дні вересня інформаційно-просвітницькі заходи з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

О.Паламарчук під час спілкування зазначив, що вкрай необхідно приділити більше уваги школярам й батькам. «Пам'ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки» — акцентував в розмові Олександр Миколайович.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.