Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«UV Cleaner»: одинадцятикласниця з Хмельниччини створила пристрій для дезінфекції особистих речей

«UV Cleaner»: одинадцятикласниця з Хмельниччини створила пристрій для дезінфекції особистих речей

Школярка Старокостянтинівського ліцею ім. М. Рудяка, що на Хмельниччині, створила пристрій для дезінфекції особистих речей «UV Cleaner». Про це повідомляє “Укрінформ“.

Технологія схожа до тих ультрафіолетових ламп, які використовуються в лікарні для дезінфекції. Цей пристрій зручний, коли ми їдемо в подорожі і не маємо можливості взяти таку лампу з собою. Він живиться від звичайної батарейки і може обробляти особисті речі, – розповідає Ольга Богатир, вчителька фізики та астрономії ліцею, керівниця гуртка робототехніки.

«UV Cleaner» має силіконову поверхню, тому туди можна покласти предмет будь-якої форми. Повна дезінфекція здійснюється за 5-10 хвилин, а пристрій знищує всі мікроорганізми, що накопичуються на поверхні речей.

Крім того, керівниця гуртка зазначає, що раніше школярка розробила розумний бокс для холодильника.

Для такого боксу є додаток, який буде вимірювати масу та кількість продуктів, які в холодильнику, і відправлятиме інформацію на телефон. Тобто, якщо ви йдете в магазин і забули, що у вас є в холодильнику, можна відкрити додаток і переглянути. Якщо ви не маєте можливості йти в магазин, то цей додаток замовить необхідні продукти. Смартбокс має невеликі розміри і підходить для будь-якої моделі холодильника, – пояснила Ольга Богатир.

Хмельниччина Північ

409
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.