Стоматологія
Друк на футболках і чашках

установчі збори з формування нового складу громадської ради

установчі збори з формування нового складу громадської ради

Відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ізяславській районній державній адміністрації

З метою створення умов для ефективної участі громадян і їх об'єднань в управлінні державними справами, забезпечення відкритості та прозорості діяльності таких органів, сприяння розвитку громадянського суспільства, а також на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 688 (688-2014-п) від 26.11.2014, та від 8 квітня 2015 р. № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996» 30 січня 2017 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ізяславській районній державній адміністрації, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом.

Участь у роботі установчих зборів взяли представники громадських організацій, які подали документи для участі в установчих зборах, а також представник органу влади – заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Ізяславській районній державній адміністрації Анатолій Кондратюк поінформував присутніх про проведену роботу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

У відповідності до порядку денного на установчих зборах були розглянуті такі питання: обрали робочі органи установчих зборів (лічильну комісію, голову та секретаря установчих зборів, одноголосно головою обрано Анатолія Побережного), затвердили регламент зборів; проголосували за встановлення граничної чисельності членів Громадської ради; провели голосування по обранню оновленого складу Громадської ради.

За результатами зібрання члени зборів затвердили кількісний та персональний склад громадської ради з 22 осіб, тобто усіх представників інститутів громадянського суспільства Ізяславщини, котрі були заявлені у проектному складі Громадської ради при Ізяславській районній державній адміністрації.

Голова громадської ради попереднього скликання Василь Тележинський проінформував членів зібрання про роботу громадської ради за два роки, подякував за співпрацю та побажав успіхів у подальшій діяльності.

При розгляді питання «Різне» було сформовано групу по підготовці порядку денного першого засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Перше засідання новообраної Громадської ради при райдержадміністрації попередньо заплановано на 15 лютого 2017 року.

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.