Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Успіх вихованців Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»

Успіх вихованців Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»

Успіх вихованців Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» на І Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Зіркова феєрія-2016»

14 травня умісті Хмельницький відбувся І Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Зіркова феєрія-2016».

Серед членів журі, яке оцінювало виступи учасників фестивалю, були: український танцівник і хореограф-постановник Сергій Костецький, заслужений майстер спорту з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008), чемпіон світу (2000, 2001, 2003, 2007), чемпіон Європи (2004, 2005) Ірина Мерлені.

Хореографічний колектив «Сяйво» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» (керівник Катерина Педосенко) виборов призові місця в кожній віковій категорії — молодшій, середній, старшій. А найголовніший виграш – сертифікат на 40 тисяч гривень на участь у ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «SUNNY SMILE-2016" в м.Кітен (Болгарія). Діти показали себе на високому рівні, отримавши масу позитивних емоцій та вражень, завдячуючи допомозі батьків. І хочемо сказати, що це лише початок. Хореографічний колектив «Сяйво» набирає обертів…

За матеріалами Ізяславського районного будинку

творчості дітей та юнацтва «Веселка»


132
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.