Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Уряд знизив ціну на газ для населення: скільки доведеться платити з 1 лютого

Уряд знизив ціну на газ для населення: скільки доведеться платити з 1 лютого

Відповідне рішення уряд ухвалив 18 січня.

Сьогодні, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні розглянув питання зниження ціни на газ для населення. Як зазначив під час засідання прем'єр-міністр Денис Шмигаль, уряд прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6 гривень 99 копійок за кубометр газу блакитного палива.

«Така ціна буде діяти на час до завершення опалювального сезону або до завершення карантину, — зазначив прем’єр. – Вище цієї ціни постачальники газу не зможуть її піднімати».

Він також додав, що субсидійна підтримка продовжиться в повному обсязі. За словами Дениса Шмигаля, в Україні субсидію отримують 3 мільйони домогосподарств.

Прем’єр також додав, що питання тарифу на розподіл газу, тобто його транспортування, також буде врегульовано і тариф не буде вищим, ніж 1,79 гривні за метр кубічний. Це рішення очікують від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже найближчим часом.

Нагадаємо, з 1 січня вартість природного газу для мешканців Хмельниччини підняли майже до 10-гривень. Також змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. 

Сайт "Є"

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.