Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Уряд виділив Хмельницькій області кошти на житло для захисників України

Уряд виділив Хмельницькій області кошти на житло для захисників України

Грошову компенсацію мають виплатити ветеранам з числа внутрішньо переміщених осіб.

17 листопада, урядовці розподілили між областями додаткові кошти, які мають виплатити деяким ветеранам російсько-української війни. Йдеться про внутрішньо переміщених осіб, які захищали країну на території Донеччини та Луганщини. Понад три мільйони гривень з цієї субвенції спрямували у Хмельницьку область.

Згідно з додатком до розпорядження Кабміну, загалом члени уряду розподілили 282 мільйони 839 тисяч гривень. З них у бюджет Хмельницької області спрямували 3 мільйони 263 тисячі 394 гривні. Їх мають виплатити як грошову компенсацію за отримання належного житла для внутрішньо переміщених осіб, які отримали статус ветерана або третю групу інвалідності під час стримування російської агресії у Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, подібну субвенцію Кабмін виділяв Хмельниччині у червні цього року. Тоді урядовці спрямували в обласний бюджет понад 21 мільйон гривень на грошові компенсації за покращення житлових умов для учасників російсько-української війни, які під час бойових дій отримали першу та другу групи інвалідності.

Сайт "Є"

306
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.