Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Уряд скасував касові апарати для сільської торгівлі

Уряд скасував касові апарати для сільської торгівлі

В Україні зробили виключення щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для підприємств сільської торгівлі. Згідно із рішенням, ухваленим Кабінетом міністрів, торгівля у сільській місцевості може проводитися без використання касових апаратів.

Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу, – зазначила Юлія Свириденко, очільниця Мінеконом

Використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним Інтернетом або його відсутність в селах. Таким чином, уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників.

– Від обов’язкового застосування РРО звільняються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), за умови не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати), – додала Юлія Свириденко.

У Мінекономіки нагадали, що з 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, повинні застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Сайт "Є"

450
RSS
Оля
11:35
А вони не подумали про малі міста… де населення також виїжджає і приїжає з їхнього Києва лише 2 рази на рік… на Пасху та Рідвяні свята… що робити таким підприємцям? Закриватися?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.