Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Уряд розпочав виплату зекономлених взимку субсидій

Уряд розпочав виплату зекономлених взимку субсидій

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій до управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації звернулися 1953 домогосподарства і 86 сімей, які використовують для опалення електроенергію.

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 695,79 грн., все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу.

На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від Уряду грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.

Нагадаємо, під монетизацію підпав зекономлений домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.

Минулоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1 мільйон 755 тисяч українських родин, зокрема в Ізяславському районі 3460 родин на суму 2210,1 тис. грн.


За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.