Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Урок реального трудового життя»

«Урок реального трудового життя»

«Урок реального трудового життя»

Правильний вибір професії сьогодні – запорука матеріального та морального благополуччя завтра. І допомога державної служби зайнятості в цьому є своєчасною та доцільною. Цей важливий крок повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше чекає розчарування, даремно витрачені роки та батьківські кошти.

Саме тому, з метою ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, формування в учнів реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, мотивування до вибору актуальних на ринку праці професій, фахівцями Ізяславського районного центру зайнятості 8 вересня 2016 року було проведено «Урок реального трудового життя» для учнів 11-го класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука.

Фахівці центру ознайомили учнівськумолодь із послугами, які надає служба зайнятості та ситуацією, що склалась на ринку праці району, після чого усі здійснили цікаву «Подорож у світ професій». Їх ознайомили з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», правилами вибору професії та основними помилками при їх виборі. Учні з особливою цікавістю розглядали папки з описами професій, аналізували барометр професій. Вони отримали інформацію щодо умов професійного навчання за направленням служби зайнятості, перспективних професій та спеціальностей, професій майбутнього, а також ознайомились з переліком навчальних закладів, в яких можна отримати ці спеціальності.

Підсумком заходу було обговорення із школярами проблем вибору фаху. Старшокласникипройшли психологічне тестування з метою визначення сфери професійної діяльності, поділилися своїми міркуваннями щодо професійного вибору, отримали корисний інформаційно-довідковий матеріал.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.