Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урок реального трудового життя

Урок реального трудового життя

Важливою складовою майбутнього успіху молоді є правильне професійне інформування. Тому у рамках профорієнтаційного проекту«Твоя формула успіху» було проведено День відкритих дверей Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості на тему «Урок реального трудового життя» для школярів 9 класу Ізяславського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Розпочала зустріч фахівець з профорієнтації Франчук Тетяна, якарозповіла школярам про необхідність правильного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням потреб районного ринку праці. Вона ознайомила школярів ізпапкамиз описами професій та паспортами навчальних закладів області. Продовжила захід із дітьми фахівець з профорієнтації Волинець Ольга, яка провела «Урок реального трудового життя», де вони мали можливість навчитись користуватися формулою «Хочу.Можу.Треба» при виборі майбутньої професії. Також старшокласників поінформували про безкоштовне вивчення англійської мови на базі он-лайн платформи «Lingva.Skills», реєстрацію на Інтернет-платформі для навчання на відкритих он-лайн курсах «Prometeus», та про платформу з профорієнтації «Моя професія: консультаційна мережа», яка допоможеперевірити свої здібності та нахили, і як результат, визначити, яка професія є найбільш підходящою. Під час заходу транслювались анімаційні профорієнтаційні відеоролики.

Дітиотримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого, а ми маємо надію що проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися у підготовці до дорослого самостійного життя.


За матеріалами Ізяславської районної філії

Хмельницького обласного центру зайнятості

140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.