Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урок доброти!

Урок доброти!

Як зробити так, щоб на наших вулицях було якнайменше безпритульних песиків та котиків? Ми вважаємо, що вирішити цю проблему можна завдяки профілактичним методам: просвітницькій роботі серед дітей та молоді.

Лідери учнівського самоврядування та учні другого класу разом із своїм вчителем Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Людмилою Холодовичдолучились до реалізації загальноукраїнського проєкту «Урок доброти», ініціатором якого виступилаБлагодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа»(HAPPY PAW)».

HAPPY PAW навчає малих курносиків чуйності і відповідальності у ставленні до безпритульних тваринок у навчальних закладах. Для цього організатори спеціально розробили захопливі інтерактивні уроки для молодшої, середньої та старшої шкіл.

Так, ЛюдмилоюХолодович спільно із лідерами учнівського самоврядування школи було проведено «Урок доброти», на якому було показано ряд тематичних відеороликів, в ігровій формі розповіла як правильно взаємодіяти із бездомними тваринами, як піклуватися про них та відповідно поводитись.Також на «уроці доброти» йшла розмова про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (собак, котів та інших домашніх улюбленців).

Урок приніс море позитивних вражень усім його учасникам. Організатори заходу висловили впевненість у тому, що учні школи використають у повсякденному житті всю отриману на уроці інформацію.

За матеріалами відділу освіти РДА

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.